محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

اگر سالهای سال از عمرم بگذرد هیچ گاه آن دوران تاریک سیاه زندگیمان را فراموش نخواهم کرد، پسرم بی رویه قرص مصرف می کرد. او از یک پسر صبور، مهربان و پر عاطفه تبدیل شده بود به یک فرد عصبی، پرخاشگر و بی عاطفهآن روز ها تصور می کردم زندگی را باید تمام شده بدانم حتی الان هم که می نویسم قلبم درد می گیرد.

نا امیدانه  به دنبال راهکاری سریع برای از بین بردن این اعتیاد میگشتم، همسرم تیپر قرص هایش را به عهده گرفتت و در کنار یکدیگر به مطب های روانشناسی می رفتیم اما هیچ کدام راهگشا نبود!

در آن زمان نمیدانستم مصرف حشیش هم دارد، شاید اگر میدانستم من نیز او را به مرکز های ترک اعتیاد می بردم و شاید سراغ سم زدایی هم می رفتم.

زمانیکه متوجه مصرف حشیش او شدم، خداروشکر زمانی بود که با کنگره60 و و روشDST  با شربت آن آشنا شدم.

مقاله ای در باب دستور جلسه " D SAP"

کارگاه آموزشی کنگره60، ویژه همسفران

مقاله ای در باب دستور جلسه " صورت مسئله اعتیاد"

مصرف ,هم ,یک ,های ,قرص ,بی ,را به ,مصرف حشیش ,آن زمان ,زمان نمیدانستم ,نمیدانستم مصرف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی مجاز کنوود|نمایندگی تعمیر و سرویس کنوود|تعمیرگاه مرکزی کنوود|کنوود سرویس توتستان guicebaldi Merrill's page مطالب اینترنتی کانون تبلیغاتی طراحی دی ( اهواز) Lorna's site نازنوروز مهرگانی عــمــــران چهـــار مجتمع پلی اتیلن مازندران ، مخزن آب صادراتی